Sponsorzy InBuild 2013

DLJM System Sp. z o.o. to wiodący w Polsce integrator systemów automatyki budynkowej przeznaczonych dla biur, hoteli, domów i przemysłu. Od ponad 10 lat projektujemy i wdrażamy systemy zarządzania  budynkami, które pozwalają kontrolować domowe instalacje z dowolnego miejsca na świecie. 

Oferujemy pełen zakres usług integratorskich: projektowanie, programowanie, kilkuetapowe wdrożenie i optymalizację.

Co nas wyróżnia?   
- Kompleksowe podejście - Trudne projekty to nasza specjalność!
- Nacisk na integrację branż przy asyście inwestora.
- 5-etapowe wdrożenie.
- Optymalizacja w oparciu o know-how i wypracowane algorytmy.
- Rzetelna customizacja.

Jesteśmy liderem innowacji w zakresie inteligentnego budownictwa. W oparciu o nowe rozwiązania technologiczne stale rozwijamy ofertę, wyprzedzając potrzeby naszych klientów. Od 2011 roku animujemy rozwój Klastra Inteligentne Budownictwo. Wierzymy, że bliska współpraca sprawdzonych partnerów z zakresu budownictwa jest źródłem naszej konkurencyjności i generuje potencjał rozwoju całej branży.

 

ELWIZ S.A. - Producent specjalizujący się w produkcji okien energooszczędnych i pasywnych.

Polecamy Państwu opracowane przez nas rozwiązanie pozwalające zmaksymalizować efektywność energetyczną zakupionych u nas stolarki. Szczególne znaczenie ma to w przypadku opracowanej przez nas modyfikacji okien na  kształtownikach energeto® 8000 polegającej na opracowaniu własnej innowacyjnej technologi polegającej na zastosowaniu specjalnych systemów modułów termoizolacyjnych wykonanych z polistyrenu wzbogaconego dodatkiem granulatu grafitowego. Zastosowane do wypełnień komór kształtowników moduły termoizolacyjne charakteryzują się lepszym współczynnikiem przewodności cieplnej λ od oferowanych rozwiań na rynku, a tym samym wykonywane przy zastosowaniu tej technologii okna Elwiz energio passiv® posiadają przenikalność cieplną jedną z najlepszych okien w Europie.

Zdając sobie sprawę z „rosnącej świadomości budownictwa energooszczędnego oczekując rzetelnej i udokumentowanej informacji” Elwiz posiada nie tylko doskonały produkt, ale równie doskonałe dowody potwierdzające tą doskonałość.

Nawet najlepsze okna czy drzwi, jeśli niewłaściwie zostaną zamontowane nie zapewnią oczekiwanych rezultatów. Dlatego wraz z naszymi Partnerami - opracowaliśmy system montażu zapewniający uzyskanie najlepszych parametrów.

Dodatkowo Elwiz S.A. produkuje:
- Drzwi zewnętrzne energooszczędne.
- Stolarkę aluminiową tradycyjną oraz energooszczędną.
- Świadczy profesjonalne i specjalistyczne usługi montażu na terenie całej Europy.

Cytat z  oknotest.pl - największa referencja Elwiz S.A. (link do artykułu http://oknotest.pl/okna-energooszczedne/od-roztoki-do-frankfurtu):

Pasywność energetyczna obiektów budowlanych, to jeszcze raczej hasło niż budowlana rzeczywistość. W różnych źródłach podawane są różne wielkości, ale szacuje się, że na całym świecie powstało do tej pory zaledwie kilkadziesiąt tysięcy budynków pasywnych. W Polsce można by je zliczyć pewnie na palcach obu rąk. W tej śladowej polskiej pasywności spory udział ma już świdnicki ELWIZ. Przyczyna jest prosta. Konsekwentnie zmierza do celu!  Jako jedyny polski producent okien PVC dysponuje odpowiednim certyfikowanym produktem i doświadczeniem montażowym.

Więcej o firmie Elwiz S.A. na stronie: http://www.elwiz.eu/